Hizmetlerimiz

YEMEK HİZMETLERİMİZ

Tabldot Yemek

Şirketinizdeki çalışanların performansını arttırmak için ev yemeklerini aratmayan lezzetimizle catering tabldot yemek servisi yapmaktayız. Ev yemeği lezzetinde iş yemeği Dost Yemek Fabrikası’nda sizi bekliyor!

Dost Yemek Tesisinde Üretim

Mesleğine senelerini vermiş olan ustalarımız ile yemeklerinizi kendi tesisimizde hazırlıyoruz. Ardından hijyenik koşullara göre araçlarımızla şirketinize getirip beğeninize sunuyoruz.

Yerinde Yemek Üretimi

Kapasitesi belli bir oranda fazla olan şirketlerin isteği doğrultusunda, yemekleri kendi mutfaklarında hazırlıyoruz. Tüm personel ihtiyacını DOST YEMEK olarak sunuyoruz.

Toplantı ve Şirket Yemekleri

Şirket organizasyonları ve toplantılarınızda vermek istediğiniz yemekler için özel sunumlar ve zengin menüler sizleri bekliyor. Dost Yemek Fabrikası olarak toplantılarınıza da tat katmaya devam ediyoruz!

Düğün, Nişan ve Sünnet Yemekleri

Düğün yemekleri, Nişan yemekleri ve Sünnet yemekleri gibi eğlence öncelikli gecelerinizde tüm yemek ve sunum ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz. Bu mutlu gününüze Dost Yemek lezzetleri yakışır!

Mevlüt ve İftar Organizasyonları

Mevlütlerinizde vermek istediğiniz yemekleri hazırlayıp istediğiniz şartlarda sunuyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan Ayı’nda iftar yemekleri düzenliyoruz. Dilediğiniz menüyü hazırlayıp sunumunu yapalım.

Ramazan Paketleri

Ramazan Ayı’nda dağıtmak istediğiniz ramazan erzaklarını istediğiniz çeşit ve markalara göre hazırlıyoruz. Dilerseniz hazırladığımız 3 paket arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Özel Yılbaşı Hindisi

Yılbaşı kutlamalarına özel Dost Yemek Hindisi ile gecenize tat katın. Hindinin yanı sıra istediğiniz markalardan ve çeşitten oluşan yılbaşı paketiniz Dost Yemek’te sizleri bekliyor.

Yardım Paketleri

Yardım amaçlı paketlerinizi istediğiniz çeşit ve markalara göre hazırlıyoruz. Yardım paketlerine özel fiyatlar sizleri bekliyor. Mutlaka bizden fiyat alın!