Toplu Yemek, Tabldot Yemek ve Catering Hizmeti – Dost Yemek Fabrikası

Dost Yemek Fabrikası Logo

Catering Hizmetlerimiz

40 Yıllık Tecrübe

Dost Yemek Fabrikası Tabldot ve Catering

Tabldot Yemek

Şirketinizdeki çalışanların performansını arttırmak için ev yemeklerini aratmayan lezzetimizle catering tabldot yemek servisi yapmaktayız. Ev yemeği lezzetinde iş yemeği Dost Yemek Fabrikası’nda sizleri bekliyor!

Taşıma Yemek

Sektörde önemli tecrübeler edinmiş ve mutfağa yıllarını vermiş şeflerimiz ve ekip arkadaşlarımızla yemeklerinizi kendi tesisimizde hazırlıyoruz. Ardından olması gereken hijyen koşullarına göre araçlarımızla size ulaştırıyoruz.

 

Yerinde Yemek Üretimi

Kapasitesi belli bir oranın üzerinde olan şirketlerin talebi doğrultusunda ya da bizim önerimizle, yemekleri kendi mutfaklarında hazırlıyoruz. Mutfaktaki tüm personel ihtiyacını Dost Yemek olarak biz sunuyoruz. 

Dost Yemek Fabrikası Hizmetlerimiz

Şirket Organizasyonları

Şirket organizasyonları ve toplantılarınızda vermek istediğiniz yemekler için özel sunumlar ve zengin menüler sizleri bekliyor. Dost Yemek Fabrikası olarak toplantılarınıza da tat katmaya devam ediyoruz!

Özel Gün Yemekleri

Düğün yemekleri, Nişan yemekleri ve Sünnet yemekleri gibi eğlence öncelikli özel günlerinizde tüm yemek ve sunum ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz. Bu mutlu gününüze Dost Yemek lezzetleri yakışır! Özel menüler için bize ulaşın.

Mevlit ve İftar Yemekleri

Mevlitlerinizde vermek istediğiniz yemekleri hazırlayıp istediğiniz şartlarda sunuyoruz. 11 ayın sultanı olan Ramazan Ayı’nda iftar yemeklerinizi eksiksiz düzenliyoruz. Dilediğiniz menüyü hazırlayabilirsiniz.

Dost Yemek
Lezzet Formu

Türkiye’nin Öncü Yemek Fabrikası’ndan
Toplu Yemek ve Catering Hizmeti Teklifi Alın.

Edit Template