Toplu Yemek, Tabldot Yemek ve Catering Hizmeti – Dost Yemek Fabrikası

Dost Yemek Fabrikası Logo

Hakkımızda

Günlük Kalori Gereksinimize Uygun Menüler

Dost Yemek Fabrikası catering sektörünün öncü ismi Kemal Demir önderliğinde 1983’ten bugüne kendi mülkiyeti olan 1000 m2’lik modern tesislerinde günün 24 saati, haftanın 7 günü 1600-2000 kalori gereksinimine uygun hizmet anlayışı ile Türk Mutfağının seçkin yemeklerini gıda mühendisleri, diyetisyenleri ve lezzet ustaları ile birlikte en hijyenik koşullarda hazırlayıp; Termo line araçları, güler yüzlü profesyonel kadrosu ile zamanında ve eksiksiz olarak sizlere ulaştırmaktayız.

Yıl Catering Tecrübesi
0
Günlük Yemek Kapasitesi
0 +
Farklı Sektöre Yemek Hizmeti
0 +
Şehirde Hizmet
0
Dost Yemek Fabrikası Sebze Çeşitleri

Yerinde Üretim ve Taşıma Yemek Hizmeti

200 kişinin üzerindeki işyerleri içinde yerinde üretim yaparak müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Hizmet alanımızda işyerleri, fabrikalar, okullar, piknik, düğün, mevlüt gibi tüm yemekli organizasyonlar bulunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyetini ilke edinen DOST YEMEK Türkiye’nin profesyonel olarak ilk saygın toplu yemek üretim tesislerinden biridir. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de kurumsallaşmanın, toplam kaliteyi yakalamanın bilinci ile uluslar arası kalite güvence belgesi olan EN-ISO 9001, EN-ISO 22000, HELAL GIDA ve TSE belgelerine sahip ilk yemek firmalarından biriyiz. Sürekli işimize yatırım yapmakta, gelişimi, teknolojiyi ve müşteri isteklerini sürekli ve güncel olarak takip etmekteyiz. Sizler için üretilen yemeklerimizi kendi laboratuvarımızda görevli gıda mühendislerimiz tarafından analiz edilip günlük numuneler alınarak, bunları +4 derecede soğuk hava depomuzda 72 saat muhafaza etmekteyiz.

Dost Yemek Fabrikası Çorba Çeşitleri

Tüm Yemek İhtiyaçlarınızda Dost Yemek Yanınızda.

Dost Yemek Fabrikası Çorba Çeşitleri
Dost Yemek Fabrikası Yemek Menüleri

Önceliğimiz Hijyen, Kalite ve Lezzet

Bütün personelimizi haftada iki kere hijyen, müşteri ilişkileri, profesyonel görev anlayışları, kurum kültürü konularında eğitip onları sınava tabi tutmaktayız. İş yerimizdeki pratisyen doktorumuz bütün personelimizi sağlık kontrolünden geçirip, portör muayenelerini periyodik olarak takip etmektedir.

Bunun içindir ki; Dost Yemek siz değerli müşterilerinin teveccühleri, üstün kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün öncü ve lider kuruluşları arasında ki haklı yerini tescilli bir şekilde almıştır. Sayın yetkili bu güzellikleri sizin de iş yerinize taşıyarak personelinizin performanslarını yükseltip, verimliliklerini en üst düzeye çıkarmayı kutsal bir görev kabul ediyoruz…

Dost Yemek
Lezzet Formu

Türkiye’nin Öncü Yemek Fabrikası’ndan
Toplu Yemek ve Catering Hizmeti Teklifi Alın.

Edit Template