Toplu Yemek, Tabldot Yemek ve Catering Hizmeti – Dost Yemek Fabrikası

Dost Yemek Fabrikası Logo

Kalite Belgeleri

Yemek Hizmetimizin
Kalitesi Tescilli

Dost Yemek; 1983 yılından günümüze sunduğu toplu yemek ve catering hizmetlerinde tüm ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuat hükümlerini yerine getirmektedir. Önceliğimiz her zaman gıda güvenliğini sağlayarak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretiminde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Dost Yemek Fabrikası Gıda Mühendisi

Her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen Dost Yemek, Türkiye’nin profesyonel olarak ilk saygın toplu yemek üretim tesislerinden biridir. Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de kurumsallaşmanın, toplam kaliteyi yakalamanın bilinci ile Uluslararası kalite güvence belgesi olan EN-ISO 9001 ve HACCP (EN İSO 22000) belgelerine sahip ilk yemek firmalarından biriyiz.

Ayrıca islâmi koşullara göre çalıştığımızın ispatı olarak HELAL GIDA SERTİFİKASI ilk alan catering firmalarının başında gelmekteyiz. Sürekli işimize yatırım yapmakta, gelişimi, teknolojiyi ve müşteri isteklerini takip etmekteyiz.

Sizler için üretilen yemeklerimizi kendi laboratuvarımızda görevli gıda mühendisimiz tarafından analiz edilip günlük numuneler alınarak, bunları +4 derecede soğuk hava depomuzda 72 saat muhafaza etmekteyiz.

Bütün personelimizi haftada iki kere hijyen, müşteri ilişkileri, profesyonel görev anlayışları, kurum kültürü konularında eğitip onları sınava tabi tutmaktayız. İş yerimizdeki pratisyen doktorumuz bütün personelimizi sağlık kontrolünden geçirip, portör muayenelerini periyodik olarak takip etmektedir.

Kalite belgelerimize tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dost Yemek
Lezzet Formu

Türkiye’nin Öncü Yemek Fabrikası’ndan
Toplu Yemek ve Catering Hizmeti Teklifi Alın.

Edit Template