Toplu Yemek, Tabldot Yemek ve Catering Hizmeti – Dost Yemek Fabrikası

Dost Yemek Fabrikası Logo

Kariyer

Türkiye'nin Öncü Catering Fabrikası
Dost Yemek'te Kariyer!

Dost Yemek Fabrikası olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, yenilenme kültürünü benimseyerek en yetenekli ve istekli çalışanları istihdam etmeyi hedefliyoruz.  Mutlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Dost Yemek Fabrikası’nda insan kaynakları yönetiminin önceliği, değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği sektöre kazandırmak, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmaktır.

Dost Yemek Fabrikası Kariyer

Dost Yemek Fabrikası’nın 1983’ten günümüze sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri, herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmekte, geçerliliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanılarak değerlendirilmektedir.

Dost Yemek Fabrikası’a gıda mühendisi, gıda teknikeri, aşçı, aşçı yardımcısı, finans, halkla ilişkiler, müşteri temsilcisi, müşteri hizmetleri, satış, pazarlama,  yemek servisi personeli, mutfak personeli, bulaşıkhane personeli ve şöförlük gibi bir çok pozisyonda başvuruda bulunabilirsiniz. Güncel öz geçmişlerinizi ve başvurunuzla ilgili kısa özetinizi info@dostyemek.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.​